אודות

ד”ר חוסאם תלחמי, בוגר מכללת Life Chiropractic College West היוקרתית בקליפורניה ובעל תוארD.C .
ד”ר תלחמי הוא בעל וותק של מעל 25 שנה. במהלכן הקים את מרכז הכירופרקטיקה המתקדם ביותר במזרח התיכון והקל על מכאוביהם של אלפים.
במהלך שנות עבודתו עברו תחת ידיו מעל 50,000 מטופלים ויותר מ250,000 טיפולים.
התמחותו של ד”ר תלחמי בתחזוקת עמוד השדרה, ביציבה ובמערכת העצבים, ניסיונו הרב והמחקרים שערך לביסוס עמדותיו החדשניות, הניבו תוצאות מרשימות שהוכיחו, מעבר לכל ספק, כי ניתן לשקם מערכות משובשות ואבודות בגוף גם ללא טיפול תרופתי או כירורגי.
ד”ר תלחמי מתייחס לגזע המח בו מאוחסנת מערכת העצבים האחראית על כל תפקודי הגוף, כמוקד הבעיה וכמחסום בפני זרימת כוח ההחלמה לכל איברי הגוף. באמצעות טיפולים קצרים ותכופים עלה בידיו לשחרר את החסימות בגזע המוח ולאפשר זרימה תקינה של מערכת העצבים לכל חלקי הגוף.
כיום, ד”ר תלחמי מחלק את זמנו בין טיפולים, הדרכות והרצאות בארץ ובעולם, תוך עשיית נפשות למשנתו. הוא מאמין כי כל אדם מסוגל וזכאי ליהנות מבריאות, אושר, שפע ושמחה, אם רק ייקח את גורלו בידיו ולא יפקיד אותו בידי אחרים
משנתו של ד”ר תלחמי היא לעורר את העוצמה הפנימית בכמה שיותר אנשים ולשחררם ליצור לעצמם עתיד של בריאות, שפע ושלום.
ספרו הראשון של ד”ר תלחמי נקרא בשם “החלמה ללא מלחמה” מתוך אמונה שספר זה יהיה בכל בית בישראל ובעולם ויהווה תנ”ך בריאות חדש. ספר זה מהווה מקור להרצאות רבות בארץ ובעולם.

החזון שלו: “בתוך שנים ספורות, כל משפחה ובית בישראל יהיו מודעים לכוח ההחלמה המפעם בקרבם, יחזקו אותו וישתמשו בו כמנוף לתועלתם האישית”.

למה אנחנו?

ניסיון רב

ד"ר תלחמי בעל וותק של מעל ל27 שנה. במהלך שנות עבודתו עברו תחת ידיו מעל 50,000 מטופלים ויותר מ250,000 טיפולים.

שירות מקצועי ואדיב

במרכז תלחמי צוות מקצועי ומיומן אשר ישמח לתת לכם מענה בכל עת. צוות המרפאה עובר קורסים והשתלמויות לאורך כל השנה בכדי להישאר מעודכנים.

שיטת טיפול ייחודית

שיטת טיפול ייחודית פרי פיתוח של ד"ר תלחמי המתמקדת בכוונון החוליה הראשונה והשנייה בצוואר למטרת שחרור גזע המוח מלחצים עצביים. הבדיקות אותן תעבור במרכז שלנו הינן מן המתקדמות והחדשניות שקיימות בארץ ובעולם וחוסכת לך זמן ועלויות.

חדשנות ומקצועיות

בדיקה ידנית והתאמת תוכנית טיפולים. שאלון ייחודי שהינו פרי עבודה של למעלה מ20 שנות ניסיון שהולך לעזור לנו להבין ולהכיר במדויק את אורח החיים שלכם, גורמי הבעיות והקשר ביניהם. סריקת אינפרא אדום ממוחשבת של מערכת העצבים המאפשרת לראות כמה העצבים לחוצים , בדיקת יציבה ממוחשבת.

לתיאום פגישת ייעוץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  0
   0
   Your Cart
   Your cart is emptyReturn to Shop