מתחים נפשיים

למה כל האנושות נלחמת על אמונות ודתות ואלים שכולם רוצים עליהם בלעדיות? עולם מעניין זה שלנו! לדעתי אנשים מסוגלים להרוג אם פוגעים להם באמונות שלהם!
אבל, אמונות הם לא יותר מאשר מחשבות שעם הזמן הפכו לרגשות ואלה בתורן התעמקו מספיק זמן בתת מודע. מחשבות רציפות מתפתחות לרגשות ורק לאחר זמן הופכות להיות אמונות.
זהו עולם הנפש שלנו ואיתו יש גם מתחים נפשיים!
חשיבה שלילית, דאגות פחדים, חרדות, שנאה, כנאה, חמדנות, משברים בעבודה ובמשפחה וכל מה שאנחנו חושבים עליו ביומיום עלול להיות מתח נפשי. יש חוקרים שאומרים שמתחים נפשיים אחראים על 80 אחוז מבעיות הבריאות של האנושות !
מתחים נפשיים לא משפיעים על הגוף באופן ישיר , הם קודם משפיעים על המוח! כשהמוח מתוח הוא נכנס למגננה שנקראת
fight or flight
אני קורא לה “מלחמה”.
ספר הבכורה שלי נקרא “החלמה ללא מלחמה”! בו אני מסביר על שני המצבים של התודעה והמוח. מצב מלחמה הוא מצב שוחק ומביא למחלות. מצב החלמה הוא מצב ריפוי ומביא לבריאות.
המוח שלנו תמיד נמצא במצב אחד או הדיני אבל לא שניהם ביחד.
מתחים נפשיים מעודדים את המוח להישאר במצב מלחמה!
כדי לעזור למוח לחזור למצב ההחלמה הטבעי שלו עלינו ללמוד איך מנטרלים מתחים נפשיים אלה.
יש לזכור שהמתחים אלה מלווים אותנו מאז שנולדנו. חלק גדול מהם כבר מתויק בגזע המוח ובתת מודע בתיקיות ספאם שממשיכות להפריע לנחת שלנו עד היום! כדוגמה : טראומה רגשית שחווינו בילדות כשאבא צעק עלינו פעם ראשונה ונכנסנו לבהלה רגשית וגופנית ,כבר שכחנו במודע אבל לא בתת מודע.
גזע המוח שלנו מלא תיקיות ספאם דומות מהעבר וגם מההווה.
איך משחררים מתחים כאלה? איך מונעים הצטברויות נוספות בעתיד?
במרכזי הכירופרקטיקה של ד”ר תלחמי אנו דוגלים לבדוק את כמות ומהות הלחצים האלה במכשירים מדעיים ועכשוויים. אחרי הבדיקה אנחנו מטפלים פיזית על ידי כוונון חוליות גזע המוח ושחרור לחצים אלה מאותו אזור בדיוק כמו שטכנאי מחשבים משתמש במקלדת כדי לנקות את ההארד דיסק מספאם ומווירוסים.
אנחנו גם דוגלים ללמד את הלקוחות שלנו איך לנטרל מתחים נפשיים בחיי היומיום על ידי טכניקות שהן פיתוח מחקרים וניסיון של יותר מעשרים שנים.
יש לזכור שמתחים נפשיים תמיד נמצאים בחיינו, לזה עלינו להמשיך לשחררם כמו עישוב גינה שוטף שנדרש על ידי הגנן בכדי לשמר על צמיחת הגינה הבריאה.

לתיאום פגישת ייעוץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  0
   0
   Your Cart
   Your cart is emptyReturn to Shop