מתחים פיזים

מהרגע שאנחנו נולדים ועוד לפני אפילו אנחנו חשופים ללחצים חיצוניים שהולכים להשפיע על מצב הבריאות שלנו ועל התפתחות המחלות שלנו בעתיד הקרוב וגם הרחוק. כל דבר שאנחנו עושים או לא עושים עלול להשפיע על הבריאות שלנו לטובה או לרעה.
אנחנו נולדים לתוך עולם שמקיף אותנו וממנו אנחנו ניזונים.
עולם זה יש בו כוח משיכה וחוקים פיזיים משלו. כשנופלים זה תמיד למטה ולא למעלה כדוגמה, כל מה שאנחנו עושים פיזית בעולם זה עלול להשפיע על בריאות הגוף שלנו… אם זה ישיבה, עמידה, שינה או עבודה קשה, הכול יכול להשפיע על הגוף. חשבו על עצמכם כעובר המתפתח ברחם של אמא ומאותו רגע אנחנו חשופים ללחצים שאמא קובעת על ידי התנהגותה. מה אם אמא לא נחה מספיק? מה יקרה לנו אם אמא לא ישנה נכון או ישנה על הבטן בזמן הריון? מה יקרה לעמוד שדרה שלנו אם אמא נופלת או עוברת תאונת דרכים? הבנתם את הנקודה? עכשיו תוסיפו את רגע הלידה כשאמא בבית חולים שוכבת על הגב מתכוננת ללידה כשידוע אנאטומית שהאגן ננעל בזמן שכיבה על הגב! איך זה יעזור להקלה על תהליך הלידה!? בנוסף גם תחשבו שרב הנשים היום מקבלות תרופות או אפידורל דבר שפוגע ברגש ובחוש ומקשה על אמא ללחוץ בצורה מבוקרת ונכונה בכדי להוציא אותנו החוצה . דבר זה מאלץ את המיילדות למשוך יותר חזק בראש ובצוואר של הילד כדי להוציאו ! לפעמים גם נאלצים להשתמש במלקחיים או ואקום אפילו… המחקרים שלנו מראים שקרוב ל 80 אחוז מהילידים נפגעים בחוליות הצוואר בזמן לידה.
נוסיף על זה במהלך השנים הבאות נפילות ושינה לא נכונה, הרמות מהידיים במקום הגוף, ילקוטים כבדים וישיבה במשך שעות כל יום ללמידה ותקבלו תמונה ברורה ובהירה על המצב הנוכחי של בריאות גוף האדם ועמוד השדרה בחברה שלנו. מתחים פיזיים אלה לא מפסיקים כשאנחנו מתבגרים אלא רק מתגברים . זה בתורו משפיע לרעה על היציבה שלנו ועל בריאות עמוד השדרה ומערכת העצבים שמתפצלת מתוכו! כל איבר בגוף שלנו מקבל עצב מעמוד השדרה.
כשכל זה ברור לנו כרגע , נשאלת השאלה , למה אף אחד לא מלמד אותנו על זה ועל דרכי המניעה האפשריים? למשל מי לימד אותנו איך לישון או לשבת נכון? איך להרים דברים ואיך לבחור ילקוטים?
אני לא למדתי דברים אלה בילדותי ולא עד שהגעתי לארצות הברית ללמוד כירופרקטיקה!
דבר זה עורר בי את התשוקה לחזור לארץ לטפל באנשים הרבים שסובלים מבעיות והשלכות של עמוד השדרה וגם ללמד אותם על אורח חיים בריא ולתת להם כלים למניעה ולתחזוקה.
במרכזי הכירופרקטיקה שלנו אנו דוגלים לא רק לטפל באנשים באופן פסיבי אלא גם להעביר להם כלים פרקטיים ליומיום .
אני מאמין שהקשר האקטיבי בין הרופא והמטופל הוא המפתח להחלמה עמוקה.
את הילדים שלי בדקתי בדקות הראשונות שלהם בחדר לידה ומאז אני בודק אותם תקופתית. תמיד חשוב לזכור שהמתחים מבחוץ לעולם לא נגמרים.

לתיאום פגישת ייעוץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  0
   0
   Your Cart
   Your cart is emptyReturn to Shop